NOVINKY

28.12.2019

Sněhové podmínky

Vážení hosté, aktuálně měříme cca 65 cm prachového sněhu. V provozu jsou lyžařské vleky B, Malý a Velký Václavák. Strojově upraveny stopy  Ovčárna-Praděd-Švýcárna a v neposlední řadě upraveny běžecké okruhy pod hotelem. Zima v plném proudu:-)!!


>>
15.12.2019

Úprava běžeckých stop

Vážení hosté, dnes ráno proběhla první úprava běžeckých stop na trase Ovčárna-Švýcárna. A stále sněží. Letos jsme si museli malinko počkat ale UŽ JE TO TADY!


>>
30.10.2019

Provozní pauza

Vážení hosté, v termínu 30.10.-28.11.2019 bude hotel mimo provoz. Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letní sezóně a budeme se těšit na nadcházející sezónu zimní. Veškeré rezervace prosím směřujte na recepce@kurzovni.eu Vaše Kurzovní


>>
VŠECHNY NOVINKY

BĚŽKAŘSKÝ RÁJ V JESENÍKÁCH

 

Patříte mezi milovníky zimních sportů? Neumíte si představit zimní dovelenou bez toho, abyste vyrazili na běžky?

Právě pro Vás máme připravené upravované lyžařské běžecké trasy přímo pod hotelem. Jsou to samostatné, plynule navazující běžecké okruhy, které jsou odlišeny barevně a mají různé délky a obtížnosti. Na těchto trasách nabízíme možnost uspořádat závody na běžkách.

Naše trasy se napojují na hlavní hřebenovou trasu vedenou z Červenohorského sedla kolem Švýcárny na Praděd, k Ovčárně, dále k chatě Alfrédce na jižním konci Hrubého Jeseníku.

 

V ceně pobytu je zahrnuto:

2x  večeře (polopenze)

2x  ubytování se snídání v pokoji STANDARD

1x  sauna a whirlpool (60 minut)

1x  Kneippova lázeň (20 min)

Úschova lyžařského/běžkařského vybavení ZDARMA

 

Cena celkem za pokoj STANDARD pro jednu osobu:  1 590,- Kč

 

V ceně nejsou zahrnuty rekreační poplatky obci. Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.