NOVINKY

2.12.2018

Zimní sezóna zahájena

Vážení hosté, od 1.12. jsme v plném provozu. V provozní pauze jsme pro Vás přichystali výraznou změnu na výčepu a dopřejete si u nás české zlato Pilsner Urquell v podobě klasické hladinky, šnyta a mlíka čepovaných z kohoutů Baroko. Těšíme se na Vás


>>
3.9.2018

Zvěřinové hody

Vážení hosté, děkujeme za přízeň v letních měsících a těšíme se na Vaše podzimní návštěvy. Rozhodně si nenechte ujít konec září, kdy nás čeká prodloužený víkend a budeme mít pro Vás připraveny zvěřinové speciality. Nabídku jídel naleznete zde:  http://www.kurzovni.eu/wp-content/uploads/2018/09/Zv%C4%9B%C5%99inov%C3%A9-hody2018.pdf Vaše Kurzovní


>>
13.6.2018

Půjčovna elektrokol a skialpového vybavení

Vážení hosté, rádi bychom Vám doporučili místní půjčovnu elektrokol a skialpového vybavení. Pro naše ubytované hosty platí sleva 5% a půjčení bez nutnosti skládání kauce. Více informací na: www.elektrokola-praded.cz https://www.facebook.com/skialppraded/    


>>
VŠECHNY NOVINKY

Pro školy

Sporthotel Kurzovní je ideální zařízení pro pořádání rozmanitých sportovních kurzů, školních výletů, ale i odpočinku v nedotčené přírodě Národní přírodní rezervace Praděd. Můžeme Vám také nabídnout doplňkový program či sportovní aktivity v okolí hotelu. Nabídky tvoříme přímo na míru Vašim požadavkům, aby byl co nejméně zatížen rozpočet školy i rodičů!

Sporthotel Kurzovní je snadno dostupný pro Jihomoravský, Moravskoslezký, Olomoucký a Zlínský kraj.

Sportovní kurzy

Hotel nabízí dostatečnou ubytovací kapacitu a kvalitní stravování. Ke sportovnímu vyžití, ale i odpočinku hotel nabízí wellness centrum, tělocvičnu, klubovnu, společenské hry a stolní tenis. Mimo hotel je možné využít víceúčelové hřiště, turistické trasy, cyklostezky. Kola lze vypůjčit v hotelové půjčovně.

Adaptační kurzy

Adaptační kurzy se staly nedílnou součástí zahájení školního roku pro nové třídy na mnoha školách.

Přechod na novou školu se obecně pojí s problémem adaptace, která značí dynamický proces přizpůsobování se novým podmínkám. Podstatou adaptačního kurzu je, že se noví spolužáci poznají jinak a více, naučí se spolupracovat a lépe rozumět jeden druhému.

Úchvatná krajina Jeseníků, nádherné výhledy na Praděd a Petrovy kameny, klid a široké možnosti pro realizaci programů, jsou ideální pro pořádání těchto kurzů.

Lyžařské kurzy

Sporthotel Kurzovní se nachází ve ski areálu Praděd-Ovčárna, který je také nazýván „Moravský ledovec“. Záruka dobrých sněhových podmínek dělá středisko ideálním pro pořádání lyžařských kurzů. Ve středisku se nachází 6 sjezdovek.

Přímo u hotelu je sjezdovka Velký Václavák a strojově upravovaný běžecký areál.

Hotel má pro lyžařské kurzy vyčleněnou ubytovací kapacitu v počtu 106 lůžek. Část pokojů má vlastní soc. zařízení na pokoji, ostatní pokoje mají společné sociální zařízení. K dispozici je stolní tenis, společenské hry, společenská místnost, tělocvična, klubovna, čítárna s TV. Lyžařská výzbroj se ukládá ve vlastní lyžárně hotelu.

Školní výlety

Sporthotel Kurzovní je ideální  pro pořádání školních výletů. Hotel nabízí dostatečnou ubytovací kapacitu a kvalitní stravování. Nádherná krajina v okolí hotelu, klid a široké možnosti pro realizaci programů, jsou ideální pro pořádání výletů. V areálu hotelu lze využít víceúčelové hřiště a mimo hotel turistické trasy, cyklostezky. Kola lze vypůjčit v hotelové půjčovně.

Máte dotazy? Kontaktujte nás !

Kontaktní osoba: Tomáš Koza

Email: provozni@kurzovni.eu

GSM: +420 731 115 429