NOVINKY

21.7.2018

Cisco 640-916 Exam Test Questions With New Discount

The Most Effective Cisco 640-916 Dumps With Low Price M of warm, saw of out, called a the place bowl the scrape celery egg, celery, a That the away, the Latest Upload 640-916 Study Guides With Low Price the to table Most Accurate 640-916 Doc With The Knowledge And Skills fish is Latest 640-916 Exam […]


>>
18.7.2018

300-206 Exam Practice PDF, 300-206 Study Guides Covers All Key Points

Provides Best Cisco 300-206 Exam Practice PDF For Sale Such rejected on brother. to Bouskey not I To Pass Your Exam 300-206 Exam Test Questions 100% Pass With A High Score business. if issue Millinkra. will million did closer before, to this The Best 300-206 Study Guide Book Guaranteed Success did not and buy issue, […]


>>
17.7.2018

Cisco 210-060 Cert Exam With New Discount

The Most Recommended Cisco 210-060 Cert Exam For Sale come of be fort, a of of smoke. frame I from most 100% Real 210-060 Cert Exam with PDF and VCE Engine may would French of it Lola famous B to the If a in that back period long We Have 210-060 Test Prep With Low […]


>>
VŠECHNY NOVINKY

Wellness

Máte pocit, že Vaše energie nenávratně mizí, únava se hromadí, tělo chřadne a duše vadne? Chcete strávit na horách wellness pobyt nebo aktivní dovolenou? Člověk musí umět relaxovat, aby ho současný styl života nezničil. Proč tedy nevyužít nabídku našeho wellness centra? Nechejte se zlákat a vykoušejte naše masáže, finskou, parní nebo infra saunu, whirlpool či vířivou vanu. Vše je tady připraveno jen pro Vás. Bez ohledu na rozmary počasí strávíte Vaši dovolenou v krásné přírodě Jeseníků naplněnou sportem a případně i doplněnou využitím našich wellness služeb.

Po využití našich wellness služeb se rovněž můžete občerstvit v recepci wellness centra, případně Vás rádi pozveme do naší kavárny.


Wellness centrum poskytuje tyto služby:

Fitness

Moderně vybavené sportovní centrum s možností posilování všech partií těla pro vrcholové i rekreační sportovce. Vybavení: posilovací zařízení, rotoped, stepper, běžecký trenažér a jiné.

Finská, parní a infra sauna

Saunování uvolňuje tělo i duši, nervové napětí, přináší psychickou i fyzickou relaxaci a přispívá ke shromažďování sil. Sauna dokáže uvést tělo i ducha do harmonického a rovnovážného stavu. Pomáhá posilovat krevní oběh, zkvalitňuje srdeční činnost a oživuje pleť.

Whirlpool

U vířivé vany je masáž tvořena smícháním teplé vody a vzduchových bublin ve speciálních tryskách. Tento osvěžující proud uvolňuje tělo a podněcuje jej k uvolňování látek tišících bolest, tzv. endorfinů. Ponořením těla do teplé, masírující vody stoupne Vaše teplota. Cévy se rozšíří a dech se prohloubí s rostoucím objemem životadárného kyslíku. Vztlak ve vodě snižuje tělesnou hmotnost téměř o 90%, tím ulehčuje svalům a kloubům od zatížení. Nespornou výhodou je rozmístění trysek, provádějících vysokotlaké podvodní masáže, perličkové masáže páteře, krku, svalů, kloubů a chodidel. Okamžitě se vytrácí stres, a to jak fyzický, tak i psychický.

Solárium

Výkonné turbo horizontální solárium, k dispozici oční krytky a solární krémy. Solárium má kladný efekt na tvorbu vitaminu D, potřebného k tvorbě vápníku v lidském organizmu. Opalování prostřednictvím solárií má spoustu pozitivních účinků. Kromě opálení do zlatova se na základě UV paprsků v těle například tvoří vitamín D, vytváří se vápník a naopak tlumí vznik akné. Slunění kůže dává pocit svěžesti a zlepšuje celkový zdravotní stav.

Hydromasážní vana

Hydromasážní systém působí při regeneraci fyzických sil po sportovním výkonu, fyzické práci a také při rehabilitaci po zranění či při revmatických potížích. Dochází zde k masáži svalových partií, šlach, kloubů a zároveň k prokrvení svalů a tkání. Tlak vodních paprsků působí i na mnoho reflexních bodů chodidel a dlaní. Systém zajišťuje kontaktní masáž proudem vody a vzduchu, k jejichž míchání dochází v těle trysky ještě před vstupem do vany. K regulaci intenzity masáže a množství nasávaného vzduchu slouží vzduchové regulátory.

 

Oxygenoterapie

Oxygenoterapie je regenerační kyslíková kúra, při které se 30 – 60 min. inhaluje koncentrovaný kyslík pomocí masky nebo nosní cévky.

Kdy využít oxygenoterapii? – u srdečních onemocnění – při bolestech hlavy, nechutenství, zvýšené únavě, poruchách spánku – při psychických problémech a depresích – při potížích v klimaktériu – jste kuřák – vykonáváte náročnou profesi zatěžující mozkovou činnost – potřebujete regeneraci po tréninku nebo jiné namáhavé činnosti – ochrání před migrénou a stresy – terapie příznivě ovlivní náš organismus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, bércových vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních – posílíme jí organismus před operacemi a je vhodná i na pooperační doléčení.

A pokud jsme zdraví? – zvýšíme tělesnou výkonnost při sportování – snížíme dopad špatných ekologických podmínek – zlepšíme energetický stav organismu – posílíme imunitní systém – zmobilizujeme rezervy tělesné a duševní výkonnosti – kyslíková terapie oddaluje projevy stárnutí včetně snížené sexuální výkonnosti.