NOVINKY

31.5.2019

Letní sezóna zahájena

Vážení hosté, dne 31.5. jsme zahájili letní sezónu. Těšíme se na Vás


>>
16.4.2019

Velikonoce

Vážení hosté, využijte stále dobré sněhové podmínky a přijeďte na Velikonoce. Zůstává několik málo posledních pokojů, tak neváhejte. Vleky jsou v provozu, sjezdovky kvalitně upraveny a na běžkách si užijete upravenou trasu Ovčárna-Švýcárna-Praděd. Vaše Kurzovní


>>
2.12.2018

Zimní sezóna zahájena

Vážení hosté, od 1.12. jsme v plném provozu. V provozní pauze jsme pro Vás přichystali výraznou změnu na výčepu a dopřejete si u nás české zlato Pilsner Urquell v podobě klasické hladinky, šnyta a mlíka čepovaných z kohoutů Baroko. Těšíme se na Vás


>>
VŠECHNY NOVINKY

Sportovní aktivity

 

 LÉTO

Jízdní kola

Možnost půjčení kola, přilby, zámku. Výběr velikostí z nových kol zn. 4EVER, ostatní starší kola zn. AUTHOR-dámská, LAUDA-pánská, BMX 20 dětské.

Víceúčelové hřiště

Hřiště s umělým travnatým povrchem. Možnost využití hřiště na hry různého druhu s kompletní výbavou sportovních potřeb jako – fotbal, volejbal, nohejbal, basketbal, tenis, házená, badminton.

 ZIMA

Chcete vyzkoušet jaké je to běhat na lyžích, ale nemáte vlastní? Zpříjemněte si proto chvíle strávené u nás a využijte našich služeb.

Lyže – běžky

Možnost půjčení kompletu (běžky, boty, hůlky) na celý den nebo 1/2 dne.

Komplet pro snowboard

Možnost půjčení kompletu (snowboard s vázáním a boty).

Boby, sáně, lopaty

Možnost půjčení sportovních potřeb na celý den nebo 1/2 dne.

Upravené běžecké stopy

Hosté mohou využít v zimní sezoně kvalitně upravené běžecké stopy a okruhy vedoucí kolem hotelu v délce až 8 km. Běžecké tratě jsou upravovány pravidelně ke spokojenosti běžkařů.

Sněžný skútr, rolba

Pro hosty slouží v zimní sezoně k přepravě zavazadel (nikoliv osob!) z parkoviště Ovčárna (točna) na hotel a zpět. Služba je k dispozici v předem stanovený čas, který musí hosté před příjezdem nahlásit na recepci hotelu.         V tomto případě se jedná o bezplatnou službu. Vývozy – odvozy zavazadel mimo stanovený čas jsou již zpoplatněny. Hotel neposkytuje rozvoz lyžařů po okolí hotelu.

Možnost hry za každého počasí

Deskové hry

K zapůjčení na recepci.

Klubovny, herny a společenské místnosti

Slouží hostům ke kulturnímu a společenskému vyžití, ke společenským hrám a posezení, ke sledování TV. Hosté mají možnost zahrát si hry, karty, šachy (k dispozici karetní a šachové stolky).

Tělocvična

Možnost využítí v letní i zimní sezoně ke skupinovým cvičením i cvičení jednotlivců, aerobiku, relaxaci. Tělocvična je vybavena pro hru stolního tenisu s možností zapůjčení si raket a míčku ke hře.

Stolní tenis

Stoly na tenis jsou umístěny v tělocvičně s možností zapůjčení si raket a míčku ke hře na recepci za poplatek.

Billiard a karambol

K dispozici jsou také stoly pro biliár nebo klasický karambol.

 

Ceny půjčovného jsou účtovány dle ceníku služeb