NOVINKY

16.3.2020

Hotel uzavřen

Vážení hosté, na základně rozhodnutí vlády o nouzovém stavu je hotel od 16.3.2020 uzavřen. Pokud situace dovolí, otevřeme na velikonoční prodloužený víkend od 9.4. do 13.4.2020. Rezervace na velikonoční pobyt prosím zasílejte na recepce@kurzovni.eu Děkujeme za pochopení a těšíme se na brzké shledání Vaše Kurzovní


>>
28.12.2019

Sněhové podmínky

Vážení hosté, aktuálně měříme cca 65 cm prachového sněhu. V provozu jsou lyžařské vleky B, Malý a Velký Václavák. Strojově upraveny stopy  Ovčárna-Praděd-Švýcárna a v neposlední řadě upraveny běžecké okruhy pod hotelem. Zima v plném proudu:-)!!


>>
15.12.2019

Úprava běžeckých stop

Vážení hosté, dnes ráno proběhla první úprava běžeckých stop na trase Ovčárna-Švýcárna. A stále sněží. Letos jsme si museli malinko počkat ale UŽ JE TO TADY!


>>
VŠECHNY NOVINKY

Sportovní aktivity

 

 LÉTO

Jízdní kola

Možnost půjčení kola, přilby, zámku. Výběr velikostí z nových kol zn. 4EVER, ostatní starší kola zn. AUTHOR-dámská, LAUDA-pánská, BMX 20 dětské.

Víceúčelové hřiště

Hřiště s umělým travnatým povrchem. Možnost využití hřiště na hry různého druhu s kompletní výbavou sportovních potřeb jako – fotbal, volejbal, nohejbal, basketbal, tenis, házená, badminton.

 ZIMA

Chcete vyzkoušet jaké je to běhat na lyžích, ale nemáte vlastní? Zpříjemněte si proto chvíle strávené u nás a využijte našich služeb.

Lyže – běžky

Možnost půjčení kompletu (běžky, boty, hůlky) na celý den nebo 1/2 dne.

Komplet pro snowboard

Možnost půjčení kompletu (snowboard s vázáním a boty).

Boby, sáně, lopaty

Možnost půjčení sportovních potřeb na celý den nebo 1/2 dne.

Upravené běžecké stopy

Hosté mohou využít v zimní sezoně kvalitně upravené běžecké stopy a okruhy vedoucí kolem hotelu v délce až 8 km. Běžecké tratě jsou upravovány pravidelně ke spokojenosti běžkařů.

Sněžný skútr, rolba

Pro hosty slouží v zimní sezoně k přepravě zavazadel (nikoliv osob!) z parkoviště Ovčárna (točna) na hotel a zpět. Služba je k dispozici v předem stanovený čas, který musí hosté před příjezdem nahlásit na recepci hotelu.         V tomto případě se jedná o bezplatnou službu. Vývozy – odvozy zavazadel mimo stanovený čas jsou již zpoplatněny. Hotel neposkytuje rozvoz lyžařů po okolí hotelu.

Možnost hry za každého počasí

Deskové hry

K zapůjčení na recepci.

Klubovny, herny a společenské místnosti

Slouží hostům ke kulturnímu a společenskému vyžití, ke společenským hrám a posezení, ke sledování TV. Hosté mají možnost zahrát si hry, karty, šachy (k dispozici karetní a šachové stolky).

Tělocvična

Možnost využítí v letní i zimní sezoně ke skupinovým cvičením i cvičení jednotlivců, aerobiku, relaxaci. Tělocvična je vybavena pro hru stolního tenisu s možností zapůjčení si raket a míčku ke hře.

Stolní tenis

Stoly na tenis jsou umístěny v tělocvičně s možností zapůjčení si raket a míčku ke hře na recepci za poplatek.

Billiard a karambol

K dispozici jsou také stoly pro biliár nebo klasický karambol.

 

Ceny půjčovného jsou účtovány dle ceníku služeb

 

CLOSE
CLOSE